4H9A5972 copy.jpg

Hubane Kodu Sessioon

Vastsündinu pildistamine teie kodus. Fotosessioon, mis on täpselt teie nägu. Sõna otsesesmõttes. Teeme koduses keskkonnas hubaseid pilte. Kui teie kodus on vähemalt 1 aken ja voodi või diivan siis sellest piisav, et saada ilusaid koduseid pilte.

 

150 (Vajadusel lisandub transport €0.30km)

4H9A4415.jpg

Pisike Ime

Vastsündinu pildistamine stuudios.

Kuni 1h

Teeme mõnusaid koduses stiilis pilte. Beebit sellel sessioonil ei mähi!

 

 

€110

4H9A2078.jpg

Armastan Sind

Vastsündinu pildistamine stuudios

Kuni 2.5h

Poseeritud beebi sessioon kus kasutame erinevaid aksessuaare beebi poseerimiseks.

Parim aeg pildistamiseks kuni  kaks nädalat peale beebi sündi.

€250

ENIM KÜSITUD...

ilma logota (1)_certificate.jpeg

Millise sessiooni peaksin valima?

Kõik sõltub millisest sessioonist teie pere unistab. Kas soovite jäädvustada seda ajajärku oma mõnusas hubases kodus. Või soovite pilte stuudios - kus teeme natukene rohkem poseeritud fotosessiooni. 
Mina usun, et teie pere võiks valida just sellise sessiooni, mis tundub teie jaoks turvaline ja kõige lihtsamalt teostatav, sest  uue ilmakodaniku sünd võib ju kõik peapeale lüüa. 
 

Kui palju pilte saame fotosessioonilt?

Fotode arv ja ooteaeg sõltub valitud paketist. Fotode valmimiseks kulub kuni 4 nädalat kõrghooajal, ning fotosid valmib 50 või enam, kõik oleneb beebist ja tema päeva emotsioonist. Vaiksemal ajal  jõuan fotod valmis kiiremini, kuna materjali mis vajab läbitöötamist on vähem. 

Milline on sinu stiil?

Ma püüan teha kõik enda fotod pigem ajatu stiiliga, et ka tulevikus neid hea vaadata oleks. Pigem püüan pildile päriselu ja emotsioone.  Värvitoonidest eelistan rikkaid naturaalseid toone. Nii õues kui siseruumides kasutan ära erinevaid valgusallikaid, et luua naturaalne - loomulik foto. Välku kasutan pigem harva, kuid vajadusel siiski. 
Valides poseeritud stuudio sessiooni mähime ja poseerime beebit siiski täpselt nii nagu beebi lubab.