DSC07535.jpg

Hubane Kodu Sessioon

Fotosessioon, mis leiab aset teie hubases kodus. Võime kasutada tubast miljööd või hoopis aeda/õue/tänavat.
Tulen teile koju ja pildistame just nii, et talletada ajatuid mälestusi ja meenutada lapsepõlve või vanavanemate kodusid. 

 

€110 (vajadusel lisandub transport €0,3 km)

DSC04420.jpg

Stuudio Sessioon

Fotosessioon Familiis või mõnes muus fotostuudios. 
Tunnihinnale lisandub stuudiorent. 

 

 

 

 

€110 (60min)

€75 (30min)

17883178999776282.jpg

Õue sessioon

Fotosessioon väljas, olgu kevad, suvi sügis või talv. Naudime õues jalutamist ja looduse ilu.

 

€110 (vajadusel lisandub transport €0,3 km)

ENIM KÜSITUD...

4H9A4961.jpg

Millise sessiooni peaksin valima?

Kõik sõltub millisest sessioonist teie pere unistab. Kas soovite jäädvustada seda ajajärku oma mõnusas hubases kodus. Või soovite pilte stuudios - kus teeme natukene rohkem poseeritud fotosessiooni. 
Mina usun, et teie pere võiks valida just sellise sessiooni, mis tundub teie jaoks see kõige õigem. Alati võite minuga nõu pidada, kui ei suuda enda jaoks seda  õiget leida.
 

Kui palju pilte saame fotosessioonilt?

Fotode arv ja ooteaeg sõltub valitud paketist. Fotode valmimiseks kulub kuni 4 nädalat kõrghooajal, ning fotosid valmib 50 või enam, kuna mulle meeldib pildistada emotsiooni, siis saate pilte pigem rohkem. Vaiksemal ajal  jõuan fotod valmis kiiremini, kuna materjali mis vajab läbitöötamist on vähem. 

Milline on sinu stiil?

Ma püüan teha kõik enda fotod pigem ajatu stiiliga, et ka tulevikus neid hea vaadata oleks. Pigem püüan pildile päriselu ja emotsioone.  Värvitoonidest eelistan rikkaid naturaalseid toone. Nii õues kui siseruumides kasutan ära erinevaid valgusallikaid, et luua naturaalne - loomulik foto. Välku kasutan pigem harva, kuid vajadusel siiski.