FOTOSESSIOONI BRONEERIMINE

Fotosessiooni broneerimiseks on vajalik ettemaks €30 (Pulmade broneerimistasu erineb). 
Broneerimistasu ei ole tagastatav, vaid seda kasutatakse sessiooni tühistamise kulude katteks - stuudio rent jms. Erandkorras on võimalik sessiooni edasi lükata (2 korda)

Fotosessiooni broneerides anna palun teada, millise sessiooni kasuks otsustad. Väikelastega pildistama tulles borneerin kokkuleppel 10-15 minutit pikema aja, et saaksite keskkonnaga natukene tutvuda ning vajadusel riideid vahetada. Olen fotosessioonidel tavaliselt vastutulelik - aega ei venita, kui saame piisavalt suure galerii pilte kiirema ajaga kui kokkulepitud siis arveldame vastavalt ajakulule.

Näide 1 : Olete broneerinud 1H fotosessiooni, lapsed on imelised ning saame 30 minutiga suure galerii fotosid - räägime ootused läbi, ning kui kõik on purgis siis arveldame vastavalt sessiooni kestvusele- Esitan arve 30 minutise fotosessiooni eest. 

Näide 2 : Teile on kingitud kinkekaart 60 minutilise fotosessiooniga, kuid saame piisavalt suure galerii 30 minutilise sessiooniga. Jõuame ühisele kokkuleppele, et pole mõtet aega lihtsalt täis pildistada ja teise poole ajast saate kasutada minisessioonina järgmise 3 kuu jooksul. Siis ei ole fotosessioon 30 minutit vaid 20 minutit, sest 30 minutilise fotosessiooni hind ja kulu on suurem kui pildistada 60 minutit. (1H fotosessioon €105 vs 0.5H fotosessioon €75)

Näide 3 : Olete broneerinud 60 minutilise fotosessiooni aja - kuid jääte hiljaks 15 minutit. See tähendab, et fotosessiooniks jääb meil 45 minutit, kuid arve esitan siiski 60 minutit eest.

 

Näide 4 : Olete fotosessioonil, annan teile märku, et kell on lähenemas fotosessiooni lõpule, kuid mõned soovitud fotod on veel tegemata. Kui mul ei ole järgmisi kohtumisi/kokkuleppeid , siis saame jätkata fotosessiooniga. Kui ajakulu lisafotodele on rohkem kui 10 minutit (60min + 11-30min) siis esitan teile arve 1.5 tunnise fotosessiooni eest. 

 

Näide 5: Teil on fotosessioon kokkulepitud, fotograafil tekib eriolukord ning ta peab fotosessiooni edasi lükkama/tühistama - kuid fotosessiooni edasi lükata ei saa siis tagastab fotograaf broneerimistasu. 

Kui pikk on fotode ooteaeg peale fotosessiooni toimumist? 
Fotode valmimise aeg on 2-3 nädalat. 

Kui palju fotosid saame fotosessioonilt?

Fotode arvu mõjutab suuresti sessiooni iseloom. Kui meil on palju emotsioone ning palju erinevaid ideid siis võib tunniajase fotosessiooni eest saada kuni 100 fotot - jah sa lugesid õigesti.... Kuna minu fotode töötlus ei ole  detailipõhine - eriti peresessioonidel, siis emotsioonide edastamine on minu kirg. Ning mul oleks siiralt kahju kui teie nendest osa ei saaks. 60 minutilisest sessioonist saate vähemalt 60 fotot ja 30 minutilisest vähemalt 30 fotot.

Oot, aga mida tähendab fototöötlus ei ole detailipõhine? Ma ärkasin hommikul üles ning nagu kiuste oli mu näos suur vistrik, mis ma siis teen? 

Rahu armas! See ei tähenda seda, et ma sinu näolt punast vistriku ei eemaldaks, või valgeid toppe mustadelt teksadelt või siis pisikest ilaniret tita suust. Vaid just seda, et ma ei blurri sinu nägu üleliia või ei vaheta sinu keha Bradi omaga, lihtsalt 'naturaalsus' on minu ampluaa :) 

Ennem fotosessiooni soovitan käia ka meigis. Valides õige tegija ei pea sa muretsema ülepakutud & võõraksjääva näomeigiga vaid mul on olemas suurepäraseid kontakte, kelle naturaalne fotomeik toob välja sinu kõige veatuma poole. 

Fotosessioonile tulles anna mulle teada, kui oled fotosessioonile plaaninud kaasata õhupalle, mootorattaid või muid aksessuaare/rekvisiite. Siis saan end ettevalmistada, ning ei teki ebameeldivaid üllatusi. 

PS! Hästi käituvad loomad on stuudiosse lubatud. 

Fotostuudio inventari lõhkumisel/vigastamisel tuleb parandustööde/keemilise puhastamise või uuendamise eest tasuda kliendil. 

 

 

Liis