DSC09084.jpg

Pakett ´Meie`

Ilupildid enne või pärast tseremooniat.

Ajakulu kuni 2H

€125

4H9A6808-2.jpg

Pakett ´Mini´

Ilupildid 
Tseremoonia
Grupipildid

Melu (kuni 3H)

alates €350

4H9A6563.jpg

Pakett ´Golden´

Ilupildid 

Tseremoonia

Grupipildid

Melu (kuni tordilõikamiseni)
(9-12h)

€700 

ENIM KÜSITUD...

DSC06083.jpg

Suur küsimus:

Miks peaksime valima just Sinu enda pulma fotograafiks?

See on nii kerge küsimus mida küsida, kuid sellele vastata...
Sellel erilisel, Teie päeval, luban olla Teiega iga Teie hetke. Käia Teie kannul märkamatult, kuid Teid aidates ning vajadusel juhendades. Sellel päeval, olete Teie, kui minu enda pere - kelle siiraid hetki ning emotsioone kõrvaltvaatajana talletan. Minu piltidelt võid leida vanemate õnnepisarad, laste salajutud kui ka natukene napsitanud naabrimehe, kes tantsupõrandal esimesena poognaid viskab... Kui kell saab 12 ei kao ma peolt kui Tuhkatriinu, vaid luban, et ka tordilõikamine ja ilutulestik saavad pildile - ma olen Teie jaoks olemas kogu kokkulepitud aja. 
 

Kui palju pilte saame me pulmapäevast ja kui pikk on ooteaeg?

Fotode arv ja ooteaeg sõltub valitud paketist. Täispika pulmapaketi fotode valmimiseks kulub kuni 4 nädalat, ning fotosid valmib 500 või enam. Lühemate pakettide puhul jõuan fotod valmis kiiremini, kuna materjali mis vajab läbitöötamist on vähem. 

Milline on sinu stiil?

Ma püüan teha kõik enda fotod pigem ajatu stiiliga, et ka tulevikus neid hea vaadata oleks. Pigem püüan pildile päriselu ja emotsioone.  Värvitoonidest eelistan rikkaid naturaalseid toone. Nii õues kui siseruumides kasutan ära erinevaid valgusallikaid, et luua naturaalne - loomulik pulmafoto. Välku kasutan pigem harva, kuid vajadusel siiski.