Familiis OÜ - Reg: 14496950
Liis Markvardt
 +372 50 20 731
 Liis@Familiis.ee
TARTU, Kastani 64a
©2019

Vastsündinud

Vastsündinu mini- või täispikkfotosessioon on ajaliselt aeganõudev just seetõttu, et saaksime kõike teha beebi  rütmis - meil on piisavalt aega et beebit kas või mitu korda sööta ja lohutada.
Stuudios on olemas kõik vajalik fotosessiooniks (mütsid, outfitid, peapaelad jne), kui teil endal on mõni sentimentaalne ese mida soovite koos beebiga pildile jäädvustada, olete oodatud selle stuudiosse kaasa võtma. 

Emmele, issile ning teistele fotosessioonist osavõtvatele pereliikmetele soovitan selga panna toon-toonis riided, et üldmulje oleks ühtne.

Palun MITTE kasutada tugevalõhnalisi parfüüme. 

Beebile palun kaasa võtta lutt, isegi kui ta tavaliselt lutti ei võta -  see võib olla sessiooni ainukeseks päästjaks.

Kui beebi on pudelitoidul palun kaasa võtta ekstra toit, kuna fotosessioon on beebile trenni eest, kipub kõht kiiremini tühjaks minema. 
Emme make-up võiks olla lihtne , selline mille sa ise teed näiteks teatrisse minnes. Fotomeik vastsündinu sessioonil ei ole vajalik.

Suurematele õdedele-vendadele on olemas mänguasjad.

Pika sessiooni puhul soovitan kaasa võtta snäkke suurematele pereliikmetele. Stuudios saab teha kohvi kui teed.

Kui on võimalik siis soovitan ennem stuudiosse tulekut beebil kõhu täis sööta, siis saavad beebid ennem mähkimist natuke toitu seedida (oluline just refluksibeebidel)

Fotosessiooniks on mõistlik kaasa võtta külm närv ja usaldus fotograafi vastu. Mina, Liis, olen õppinud vastsündinute ohutut poseerimist ning mähkimist intensiivraviarstide käe all. Minuga on sinu beebi turvaliselt.

 

Küsimustik
Pildistama tuleb beebi...?
Kas beebil oli sündides probleeme puusade, rangluude või muude kehaosadega?